KABR1000 1K J
DigiKeys varenummer
273-KABR10001KJ-ND
Producenter
Producentens varenummer
KABR1000 1K J
Beskrivelse
METAL CLAD BRAKING RESISTOR 1000
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 kOhms ±5% 1000W Bleeder, Kondensator Specialmodstande Trådviklet spolemodstand ±200ppm/°C Skruemontering
Kategori
Modstand
1 kOhms
Producenter
Ohmite
Tolerance
±5%
Serie
Effekt (Watt)
1000W
Emballage
Boks
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 250°C