YFF18SC1H102MT0H0N
DigiKeys varenummer
445-16135-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-16135-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-16135-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
YFF18SC1H102MT0H0N
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 50V 0603
Detaljeret beskrivelse
1000 pF Gennemføringskondensatorer 50V 1 A 300mOhm 0603 (1608 metrisk), 4 PC Pad
EDA/CAD-modeller
YFF18SC1H102MT0H0N Modeller
Kategori
Strøm
1 A
Producenter
TDK
DC-modstand (DCR) (maks.)
300mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Indsættelsestab
30dB @ 200MHz – 3GHz
Kapacitans
1000 pF
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Højde (maks.)
0,028" (0,70mm)
Spænding - Nominel
50V