YFF31AH2A104MT0Y0N
DigiKeys varenummer
445-175374-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-175374-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-175374-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
YFF31AH2A104MT0Y0N
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 100V 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Gennemføringskondensatorer 100V 10 A 1206 (3216 metrisk), 4 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
YFF31AH2A104MT0Y0N Modeller
Kategori
Strøm
10 A
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Indsættelsestab
40dB @ 7MHz – 2GHz
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), 4 PC Pad
Kapacitans
0.1 µF
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Højde (maks.)
0,059" (1,50mm)
Spænding - Nominel
100V