YFF18AC1H220MT0Y0N
DigiKeys varenummer
445-175312-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-175312-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-175312-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
YFF18AC1H220MT0Y0N
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 22PF 20% 50V 0603
Detaljeret beskrivelse
22 pF Gennemføringskondensatorer 50V 1 A 0603 (1608 metrisk), 4 PC Pad
EDA/CAD-modeller
YFF18AC1H220MT0Y0N Modeller
Kategori
Strøm
1 A
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Indsættelsestab
30dB @ 4GHz – 6GHz
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Kapacitans
22 pF
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Højde (maks.)
0,028" (0,70mm)
Spænding - Nominel
50V