FG26X7S2A225KRT00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 483
Datablad
Similar
TDK
På lager: 0
Datablad
På lager: 15
På lager: 291
Parametrisk ækvivalent
På lager: 46
Parametrisk ækvivalent
På lager: 25
På lager: 5.781
På lager: 759
2.2 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7S Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FG26X7S2A225KRT00
DigiKeys varenummer
FG26X7S2A225KRT00-ND
Producenter
Producentens varenummer
FG26X7S2A225KRT00
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 100V X7S RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FG26X7S2A225KRT00 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,138" B (5,50mm x 3,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)