FK26X7S2A225KR006 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 933
Datablad
Similar
TDK
På lager: 9.500
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 46
Parametrisk ækvivalent
På lager: 25
På lager: 0
På lager: 759
2.2 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7S Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FK26X7S2A225KR006
DigiKeys varenummer
FK26X7S2A225KR006-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FK26X7S2A225KR006
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 100V X7S RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FK26X7S2A225KR006 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,138" B (5,50mm x 3,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)