FA18X8R1H152KNU06 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 0
Datablad
Similar
TDK
På lager: 1.444
Datablad
1500 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA18X8R1H152KNU06
DigiKeys varenummer
FA18X8R1H152KNU06-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FA18X8R1H152KNU06
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 50V X8R RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA18X8R1H152KNU06 Modeller
Funktioner
Høj temperatur
Varestatus
Ikke til nye design
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,098" B (4,00mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,098" (2,50mm)
Temperaturkoefficient
Lederudformning
Formede ledere
Driftstemperatur
-55°C – 150°C