FA18NP01H152JNU06 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 1.444
Datablad
1500 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA18NP01H152JNU06
DigiKeys varenummer
445-180514-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-180514-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FA18NP01H152JNU06
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 50V NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
FA18NP01H152JNU06 Modeller
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,098" B (4,00mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,098" (2,50mm)
Temperaturkoefficient
Lederudformning
Formede ledere
Driftstemperatur
-55°C – 150°C