CLF6045NIT-101M-D | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CLF6045NIT-101M-D |
Beskrivelse | FIXED IND 100UH 610MA 384 MOHM |
Producentens standard leveringstid | 20 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 100 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 610 mA 384mOhm maks. Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CLF6045NIT-101M-D Modeller |
Kategori | Strøm - Mætning (Isat) 610mA |
Mfr | Afskærmning Afskærmet |
Serie | DC-modstand (DCR) 384mOhm maks. |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klassificeringer AEC-Q200 |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Type Tromlekerne, trådviklet | Induktansfrekvens - Test 100 kHz |
Materiale - Kerne | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus Ikke-standard |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,248" L x 0,236" B (6,30mm x 6,00mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,189" (4,80mm) |