MDH6045C-101MA=P3
DigiKeys varenummer
490-17569-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-17569-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-17569-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MDH6045C-101MA=P3
Beskrivelse
FIXED IND 100UH 640MA 340 MOHM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 640 mA 340mOhm Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MDH6045C-101MA=P3 Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
340mOhm
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,236" B (6,30mm x 6,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,189" (4,80mm)
Strømklassificering (AMPS)
Grundlæggende varenummer
Strøm - Mætning (Isat)
600mA