BPAL00060645680T00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Pulse Electronics
På lager: 0
Datablad
68 µH Afskærmet Induktor 1.1 A 200mOhm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BPAL00060645680T00
DigiKeys varenummer
553-BPAL00060645680T00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BPAL00060645680T00
Beskrivelse
FIXED IND 68UH 1.1A 200 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
810mA
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
200mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±30%
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,236" B (7,20mm x 6,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,189" (4,80mm)