CEU4J2X7R1H683M125AE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 1.199
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
Murata Electronics
0.068 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.