CGA4J3X8R2A683M125AE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 0
Datablad
0.068 µF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X8R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CGA4J3X8R2A683M125AE
DigiKeys varenummer
CGA4J3X8R2A683M125AE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CGA4J3X8R2A683M125AE
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 100V X8R 0805
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CGA4J3X8R2A683M125AE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)