C3225X7S1H106M250AE
DigiKeys varenummer
445-6826-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-6826-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-6826-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3225X7S1H106M250AE
Beskrivelse
CAP CER 10UF 50V X7S 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7S 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C3225X7S1H106M250AE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Ikke til nye design
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)