GCJ32EC71H106MA01L
DigiKeys varenummer
490-GCJ32EC71H106MA01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-GCJ32EC71H106MA01LCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-GCJ32EC71H106MA01LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GCJ32EC71H106MA01L
Beskrivelse
CAP CER
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7S 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
GCJ32EC71H106MA01L Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)