GCJ32EC71H106MA01K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 1.305
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 33.083
Datablad
10 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7S 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GCJ32EC71H106MA01K
DigiKeys varenummer
490-GCJ32EC71H106MA01KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GCJ32EC71H106MA01K
Beskrivelse
CAP CER
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GCJ32EC71H106MA01K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)