C3216X7T2J333K115AC | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C3216X7T2J333K115AC |
Beskrivelse | CAP CER 0.033UF 630V X7T 1206 |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.033 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7T 1206 (3216 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C3216X7T2J333K115AC Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Ikke til nye design | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance ±10% | Tykkelse (maks.) 0,051" (1,30mm) |