C3216X7T2J333K115AC
DigiKeys varenummer
445-7762-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-7762-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-7762-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3216X7T2J333K115AC
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 630V X7T 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7T 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C3216X7T2J333K115AC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)