184333J250RBB-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
TDK
TDK
0.033 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
184333J250RBB-F
DigiKeys varenummer
184333J250RBB-F-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
184333J250RBB-F
Beskrivelse
CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
184333J250RBB-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,413" L x 0,157" B (10,50mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V