B32529C0224J289 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 1.386
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 74
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 151.989
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
Similar
På lager: 408
Similar
0.22 µF Filmkondensatorer 40V 63V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MK(P,T) Series
B32529C0224J289
DigiKeys varenummer
495-B32529C0224J289TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C0224J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.22UF 5% 63VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32529C0224J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,098" B (7,30mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
40V
Spændingsklassifikation - DC
63V