167224J63A-F
DigiKeys varenummer
338-4335-ND
Producenter
Producentens varenummer
167224J63A-F
Beskrivelse
CAP FILM 0.22UF 5% 63VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF Filmkondensatorer 40V 63V Polyester, Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
167224J63A-F Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,413" L x 0,138" B (10,50mm x 3,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
40V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
63V