B32529C1224J289
DigiKeys varenummer
495-B32529C1224J289CT-ND - Afskåret tape (CT)
495-B32529C1224J289TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C1224J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529C1224J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,138" B (7,30mm x 3,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Spændingsklassifikation - DC
100V