B32522C1474J000 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 8.877
Datablad
Similar
TDK
På lager: 2.137
Datablad
Similar
På lager: 653
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
0.47 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32522C1474J000
DigiKeys varenummer
495-1161-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32522C1474J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32522C1474J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Spændingsklassifikation - DC
100V