B32522C3474J000
DigiKeys varenummer
495-1207-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32522C3474J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32522C3474J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
250V