B32529C1474J289
DigiKeys varenummer
495-2502-1-ND - Afskåret tape (CT)
495-2502-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C1474J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529C1474J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,177" B (7,30mm x 4,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,374" (9,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Spændingsklassifikation - DC
100V