CLF6045NIT-101M-D er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Pulse Electronics
På lager: 0
Similar
Pulse Electronics
På lager: 0
Datablad
Datablad
Eaton - Electronics Division
På lager: 989
Murata Electronics
100 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 610 mA 384mOhm maks. Ikke-standard