MMASU063SCG3R6CFNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 11.400
Datablad
YAGEO
KEMET
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
3.6 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMASU063SCG3R6CFNA01
DigiKeys varenummer
587-MMASU063SCG3R6CFNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMASU063SCG3R6CFNA01
Beskrivelse
CAP CER 3.6PF 50V C0G/NP0 0201
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)