MLASE21GAB5106MTNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 844
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
På lager: 2.900
KEMET
KEMET
Murata Electronics
10 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X5R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MLASE21GAB5106MTNA01
DigiKeys varenummer
587-MLASE21GAB5106MTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MLASE21GAB5106MTNA01
Beskrivelse
CAP CER 10UF 16V X5R 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MLASE21GAB5106MTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)