C0805C106M4PAC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 68.308
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
Würth Elektronik
YAGEO
TDK
Taiyo Yuden
På lager: 844
Taiyo Yuden
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
10 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X5R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C106M4PAC7210
DigiKeys varenummer
399-C0805C106M4PAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C106M4PAC7210
Beskrivelse
CAP CER 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805C106M4PAC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)