MBAST31LSB5475KTNA01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 1.950
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
KEMET
KEMET
TDK
På lager: 35
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
KYOCERA AVX
Murata Electronics
4.7 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X5R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MBAST31LSB5475KTNA01
DigiKeys varenummer
587-MBAST31LSB5475KTNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MBAST31LSB5475KTNA01
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MBAST31LSB5475KTNA01 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)