C1206C475K3PACTU
DigiKeys varenummer
399-C1206C475K3PACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206C475K3PACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206C475K3PACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206C475K3PACTU
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X5R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1206C475K3PACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)