CM316X5R475K25AT
DigiKeys varenummer
478-CM316X5R475K25ATTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-CM316X5R475K25ATCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-CM316X5R475K25ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CM316X5R475K25AT
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X5R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CM316X5R475K25AT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,069" (1,75mm)