LMF212B7475MGHT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 1.032
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
På lager: 425
Datablad
KEMET
KEMET
4.7 µF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAIYO YUDEN MLCCs
LMF212B7475MGHT
DigiKeys varenummer
587-LMF212B7475MGHTTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LMF212B7475MGHTCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LMF212B7475MGHTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LMF212B7475MGHT
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 10V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
LMF212B7475MGHT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)