SMH100-LPSE-S20-RA-BK
DigiKeys varenummer
S9213-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMH100-LPSE-S20-RA-BK
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 20POS 1MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering, Retvinklet 20 positioner 0,039" (1,00mm)
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,071" (1,80mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,102" (2,60mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,050" (1,27mm)
Antal rækker
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
1A