SFM210-LPSE-S20-ST-BK
SFM210-LPSE-S20-ST-BK
SFM210-LPSE-S20-ST-BK
DigiKeys varenummer
S9264-ND
Producenter
Producentens varenummer
SFM210-LPSE-S20-ST-BK
Beskrivelse
CONN HDR 20POS 0.039 GOLD PCB
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 Positioner Headerstik Stikforbindelse 0,039" (1,00mm) Hulmontering Guld
Kategori
Kontaktfinish - Kobling
Mfr
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
10,0µin (0,25µm)
Serie
Isoleringsfarve
Sort
Emballage
Rør
Isoleringshøjde
0,083" (2,10mm)
Varestatus
Aktiv
Kontaktlængde - Stift
0,094" (2,40mm)
Stikforbindelse type
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kontakttype
Hunfatning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Kort til kort
Kontaktfinish - Stift
Guld
Antal positioner
Strømklassificering (AMPS)
1A