SMH100-LPSE-S10-ST-BK
DigiKeys varenummer
S9214-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMH100-LPSE-S10-ST-BK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 10POS 1MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 10 positioner 0,039" (1,00mm)
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,071" (1,80mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,098" (2,50mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
0,209" (5,30mm)
Isoleringshøjde
0,039" (1,00mm)
Antal rækker
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Sort
Monteringstype
Strømklassificering (AMPS)
1A