RNF14FTC86K6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
Similar
86.6 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNF14FTC86K6
DigiKeys varenummer
RNF14FTC86K6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNF14FTC86K6
Beskrivelse
RES 86.6K OHM 1% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNF14FTC86K6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,093" diam. x 0,250" L (2,35mm x 6,35mm)