RNMF12FTC86K6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 7.604
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
86.6 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNMF12FTC86K6
DigiKeys varenummer
RNMF12FTC86K6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNMF12FTC86K6
Beskrivelse
RES 86.6K OHM 1% 1/2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNMF12FTC86K6 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,093" diam. x 0,250" L (2,35mm x 6,35mm)