RNF14BAE86K6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
TE Connectivity Passive Product
86.6 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNF14BAE86K6
DigiKeys varenummer
RNF14BAE86K6-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
RNF14BAE86K6
Beskrivelse
RES 86.6K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNF14BAE86K6 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,093" diam. x 0,250" L (2,35mm x 6,35mm)