591FB312M500DG er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Ny hos DigiKey
312.5 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
591FB312M500DG
DigiKeys varenummer
863-591FB312M500DG-ND
Producenter
Producentens varenummer
591FB312M500DG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
100mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA