536FB312M500DG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
312.5 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
536FB312M500DG
DigiKeys varenummer
536FB312M500DG-ND
Producenter
Producentens varenummer
536FB312M500DG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
98mA
Emballage
Strip
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Output
LVDS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
2,5V