SEAM-50-03.5-S-10-2-A-K-TR
SEAM-50-03.5-S-10-2-A-K-TR
SEARAY
SEAM-50-03.5-S-10-2-A-K-TR
DigiKeys varenummer
SAM15451TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM15451CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SEAM-50-03.5-S-10-2-A-K-TR
Beskrivelse
CONN HD ARRAY PLUG 500P SMD GOLD
Detaljeret beskrivelse
500 Positioners stikforbindelse Array med høj tæthed, Han Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
SEAM-50-03.5-S-10-2-A-K-TR Modeller
Antal rækker
10
Funktioner
Kortstyr, Pick and Place
Samlede stakhøjder
8,5mm, 9,5mm, 10mm, 11mm
Antal positioner
500
Højde over kort
0,240" (6,10mm)
Afstand
0,050" (1,27mm)