SEAF-50-05.0-S-10-2-A-K-TR
SEARAY
SEAF-50-05.0-S-10-2-A-K-TR
DigiKeys varenummer
SAM8013TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM8013CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SEAF-50-05.0-S-10-2-A-K-TR
Beskrivelse
CONN HD ARRAY RCPT 500P SMD GOLD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
500 Positioners stikforbindelse Array med høj tæthed, Hun Overflademontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SEAF-50-05.0-S-10-2-A-K-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
10
Producenter
Samtec Inc.
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Kortstyr, Pick and Place
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Stikforbindelse type
Array med høj tæthed, Hun
Samlede stakhøjder
7mm, 8mm, 8,5mm, 11,5mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm
Antal positioner
500
Højde over kort
0,199" (5,05mm)
Afstand
0,050" (1,27mm)