SEAF-50-06.5-S-10-2-A-K-TR
SEAF-50-06.5-S-10-2-A-K-TR
SEAF-50-06.5-S-10-2-A-K-TR
DigiKeys varenummer
SAM15063TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM15063CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SEAF-50-06.5-S-10-2-A-K-TR
Beskrivelse
CONN HD ARRAY RCPT 500P SMD GOLD
Detaljeret beskrivelse
500 Positioners stikforbindelse Array med høj tæthed, Hun Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
SEAF-50-06.5-S-10-2-A-K-TR Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Stikforbindelse type
Array med høj tæthed, Hun
Samlede stakhøjder
8,5mm, 9,5mm, 10mm, 13mm, 13,5mm, 15,5mm, 17,5mm, 19,5mm
Antal positioner
500
Højde over kort
0,258" (6,55mm)
Afstand
0,050" (1,27mm)