CL32B226KOJNNWE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 72.188
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 0
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 308
Datablad
Walsin Technology Corporation
KEMET
TDK
YAGEO
YAGEO
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
På lager: 7
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
På lager: 430
22 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CL32B226KOJNNWE
DigiKeys varenummer
1276-CL32B226KOJNNWETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CL32B226KOJNNWE
Beskrivelse
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CL32B226KOJNNWE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)