GMC32X7R226K16NT
DigiKeys varenummer
4713-GMC32X7R226K16NTTR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-GMC32X7R226K16NTCT-ND - Afskåret tape (CT)
4713-GMC32X7R226K16NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GMC32X7R226K16NT
Beskrivelse
CAP1210 X7R 22UF 10% 16V
Detaljeret beskrivelse
22 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)