GCM32ER71C226KE19L
DigiKeys varenummer
490-5242-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5242-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-5242-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GCM32ER71C226KE19L
Beskrivelse
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GCM32ER71C226KE19L Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)