CL32A226KOJNNNF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 606.171
Datablad
Opgradering
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 347.511
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Taiyo Yuden
Direkte
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
KEMET
Walsin Technology Corporation
KYOCERA AVX
22 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X5R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CL32A226KOJNNNF
DigiKeys varenummer
CL32A226KOJNNNF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CL32A226KOJNNNF
Beskrivelse
CAP CER 22UF 16V X5R 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CL32A226KOJNNNF Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)