GRM32ER61C226KE20L
DigiKeys varenummer
490-1882-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1882-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-1882-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRM32ER61C226KE20L
Beskrivelse
CAP CER 22UF 16V X5R 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X5R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GRM32ER61C226KE20L Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)