1210YD226KAT4A
DigiKeys varenummer
478-KGM32LR51C226KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM32LR51C226KLCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM32LR51C226KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1210YD226KAT4A
Beskrivelse
CAP CER 22UF 16V X5R 1210
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X5R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
1210YD226KAT4A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)